Doradztwo zawodowe

FESTIWAL ZAWODÓW 2024 W KRAKOWIE

24 kwietnia 2024 r. młodzież Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej wzięła udział w corocznym Festiwalu Zawodów w Krakowie, podczas którego uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą małopolskich przedsiębiorców oraz uczelni wyższych. Udział w Festiwalu Zawodów był doskonałą okazją do poznania środowiska edukacyjnego i zawodowego.

WSPIA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA – Informator Rekrutacja 2024/25

DZIEŃ OTWARTY WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA W RZESZOWIE

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POWIATOWEGO URZĘDU PRACY

W dniu 15 kwietnia 2024 roku młodzież maturalna spotkała się z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy. Tematyka obejmowała możliwości pomocy Urzędu absolwentom Techników, lokalne oferty pracy, doradztwo zawodowe oraz promocję programu „Czas Na Młodych”.

UDZIAŁ W SZKOLENIU NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO

5 kwietnia 2024 roku Klasy I Technikum Logistyczno – Informatyczna oraz Ekonomiczno – Handlowa brały udział w wykładzie otwartym realizowanym przez Narodowy Bank Polski w Krakowie, na temat rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych waluty polskiej. Młodzież wysłuchała również ciekawego wykładu na temat bezpieczeństwa operacji pieniężnych. Po intensywnym szkoleniu młodzież miała możliwość odpoczynku w Multikinie na filmie „Budda. Dzieciak ’98”.