Zwycięstwo naszej drużyny w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców „Orlik”!

Już po raz kolejny w roku szkolnym 2023/24 uczniowie naszej szkoły stanęli na najwyższym stopniu podium w drużynowej rywalizacji sportowej w Powiatowej Licealiadzie. Tym razem pod opieką pana Łukasza Witka w dniu 12 kwietnia 2024 r. zajęli I miejsce w piłce nożnej „6”-tki na orliku w kategorii chłopców.

Generalna klasyfikacja:
I miejsce: Zespół Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
II miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce: Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Brniu
IV miejsce: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

Reprezentacja naszej szkoły:

1. Nikodem Sak 1c
  2. Aleksander Boryczka 2LO
  3. Sebastian Dymon 2LO
  4. Dawid Cur 2TEH
  5. Krystian Urban 2TEH
  6. Roman Chernov 2TL
  7. Damian Ryczek 2TL
  8. Krzysztof Fido 2c
  9. Patryk Dubiel 4TE
  10. Mariusz Łucek (bramkarz) 4TI
  11. Łukasz Szmyrko 4 TI
  12. Bartłomiej Anuszewski 5TIp

Zawody odbyły się na na boisku sportowym ze sztuczną nawierzchnią w Dąbrowie Tarnowskiej, a ich organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Nasi uczniowie będą reprezentować zarówno naszą szkołę, jak i powiat dąbrowski, na szczeblu rejonowym w tej dyscyplinie. Serdecznie gratulujemy!