II Szkolny turniej szachowy o mistrza szkoły na rok szkolny 2022/2023.

W  dniu 4-go listopada 2022 roku, w naszej szkole odbył się II  turniej szachowy o mistrzostwo szkoły. Zgłosiła się rekordowa liczba uczniów, największa  w dotychczasowej historii turniejów szkolnych, bo w liczbie 28 zawodników. Brakło kompletów szachownic do gry. Trzeba było użyć kompletów szachowych nie przystosowanych do gry turniejowych. Wszyscy szachiści grali systemem szwajcarskim na dystansie VII rund. O tytule mistrza szkoły decydować będą punkty zdobyte w kilku turniejach, ale pod uwagę brane są 4 najkorzystniejsze wyniki. Rywalizację w II turnieju, wygrał uczeń Ryczek Oliwier klasy IV LOp, drugie miejsce zajął Tomasz Galus z klasy I TLH.  Pikul Patryk z klasy II TI zajął trzecie miejsce. Patrycja Rokita uczennica IV TI pokonała 23 kolegów oraz koleżankę Basię Rarus z klasy I TŻI zajęła IV miejsce. Następny turniej odbędzie się z początkiem grudnia. W dniu 8-go listopada w naszej szkole będzie miała miejsce rywalizacja drużyn szachowych szkół średnich, z powiatu dąbrowskiego. Naszą szkołę będą reprezentować uczniowie Paweł Sołtys, Konrad Gryz, Mariusz Łucek, Ryczek Oliwier oraz Patrycja Rokita. A wyniki II turnieju przedstawiają się następująco: