Akcja Czytaj PL wystartowała! 12 bestsellerowych książek za darmo!

Nasza szkoła przystąpiła do pierwszej edycji projektu „ Upoluj swoją książkę”
W ramach tego projektu , który rozpoczął się 2 listopada i trwa do końca miesiąca, uczniowie mogą za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Honorowy patronat nad akcją objęło MEN, Instytut Książki , Woblink.com .
Projekt ma na celu popularyzację różnych form książek elektronicznych , kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzenia wolnego czasu.
W ramach projektu ,zaplanowano również konkursy ,w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody dla uczniów . Informacje dla Was zamieszczone są na plakatach ; na tablicach ogłoszeń oraz w bibliotece .
Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w projekcie „Upoluj swoją książkę” . W tym celu należy pobrać aplikację i zeskanować kod . Szczegółowe informacje uzyskasz w Bibliotece Szkolnej .

Barbara Smaś
Małgorzata Zielińska