Wolontariusze z życzeniami w Hospicjum.

W dniu 21 grudnia 2017 roku wolontariusze naszej szkoły udali się z życzeniami Bożonarodzeniowymi do chorych i pensjonariuszy Hospicjum i Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej.  Naszym wolontariuszom towarzyszył  Pan Dyrektor mgr Robert Pantera , który na ręce Pani Dyrektor mgr Urszuli Mróz złożył życzenia Bożonarodzeniowe. Ciepłe pełne serdeczności słowa skierował również do wszystkich pensjonariuszy, życząc im pokoju serca, radosnych i Błogosławionych Świąt. Wolontariusze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej udali się do wszystkich chorych i pensjonariuszy, przekazując im szczere życzenia wraz ze stroikami świątecznymi i słodkimi upominkami. Składanie życzeń uświetnione zostało śpiewem kolęd w wykonaniu naszych uczennic.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wyjątkowego spotkania w świątecznej atmosferze. Wyrażamy wielką wdzięczność uczniom biorącym udział w konkursie stroików  i sponsorom słodkich upominków.

Dyrekcja i opiekunowie:

Zofia Rzepecka i Justyna Tomaszowicz