Sukcesy naszych pływaków

13.12.2018 roku na obiekcie Dąbrowskiej Krytej Pływalni przeprowadzony został etap powiatowy w pływaniu uczniów szkół średnich.W zawodach tych udział wzięli reprezentanci naszej szkoły . Dziewczęta oraz chłopcy startowali w trzech stylach pływackich :  dowolny,  klasyczny i grzbietowym ( dystans do pokonania 50m ) oraz w sztafetach 4 osobowych.
Wśród naszych zawodników indywidualnie : styl klasyczny dz.: I m. Klimaj Monika kl. II TE , II m. Taraska Justyna kl. III TE wśród chłopców : II m. Grabowski Patryk kl. III b, styl dowolny dz.: Im. Klimaj Monika kl.III TE , II m. Piekielniak Monika kl.I TH wśród chłopców : Im. Andolfi-Majchrowicz Oktawian kl.III Lp, III m. Bil Tomasz kl.III TLH , styl grzbietowy dz.: I m. Kułaga Klaudia kl. III b, II m. Taraska Justyna kl. III TE, III m. Mariola Cudak kl.IV TH wśród chłopców : II Koziara Sylwester kl.   III c, III m. Strycharz Jakub kl. I Ti . W sztafetach dziewczęta uzyskały I m., a chłopcy II m.