Nasze uczennice zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Dziś 19 grudnia 2023 r. otrzymaliśmy informację o wynikach uczestników stopnia okręgowego, biorących udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej, organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu, sfinansowanej ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności oraz postawy w obszarze branży TSL (transport-spedycja-logistyka).

Stopień okręgowy obył się 13 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej w Krakowie i brało w nim udział 4 uczniów z naszej szkoły: Laura Gnat, Kinga Babiarz, Jakub Bieś oraz Krystian Podosek.

Do ostatniego etapu zakwalifikowały się 2 uczennice z klasy 5 TLP:

Laura Gnat oraz Kinga Babiarz

Stopień centralny odbędzie się 15 marca 2024 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Jeszcze raz dziękujemy za wzięcie udziału w tegorocznej edycji Olimpiady oraz zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do owocnej pracy, by osiągnąć tak wyśmienite efekty swoich starań!

Opiekunowie młodzieży: Nauczyciele przedmiotów logistycznych