Etap okręgowy olimpiady logistycznej

W dniu 2 grudnia bieżącego roku odbył się II etap IX edycji Olimpiady Logistycznej w Zespole Szkół nr 1 w Krakowie. Jedyna, która zakwalifikowała się do drugiego etapu z naszej szkoły to uczennica klasy III technikum logistycznego EWELINA PYZIK, która wraz z panią Hanną Jamka gościły w murach szkoły krakowskiej.

Do drugiego etapu awansowało z całej Polski 712 osób, które wykazały się największą wiedzą z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Udział w II turze gwarantowało zdobycie minimum 23 punktów z 50 możliwych. Zespół Szkół nr 1, jako jeden z okręgów, miał przyjemność gościć 66 uczniów z tej grupy wraz z nauczycielami-opiekunami. Wyniki II etapu poznamy już 16 grudnia. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, a w szczególności za naszą Uczennicę, która być może dołączy do półfinałowej dwunastki!

Hanna Jamka