Kolejny sukces Bartka Filipskiego!

9 kwietnia 2018 roku w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego odbyły się rejonowe eliminacje 63. Konkursu Recytatorskiego, organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury w Nowym Sączu. Nasz uczeń klasy II Te Bartek Filipski wystąpił w kategorii poezji śpiewanej i zajął I miejsce, pokonując rywalki, reprezentujące powiat bocheński, brzeski i tarnowski. Równocześnie otrzymał nominację do reprezentowania rejonu tarnowskiego w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 24. kwietnia w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Życzymy Naszemu koledze następnych sukcesów!

7 kwietnia  2018 roku Bartek uświetnił swoim występem  wystawę twórców regionalnych w Dąbrowskim Domu Kultury, rekomendowany przez Pana Dyrektora Pawła Chojnowskiego, jako młody talent, budzący artystyczne nadzieje naszego środowiska.