DZIEŃ NAUCZYCIELA – 14 października 2021r.

Dzień Nauczyciela w naszej szkole był pełen wrażeń i emocji. Nagrodzono najbardziej zasłużonych nauczycieli, odbyło się pasowanie pierwszoklasistów, druhny i druhowie z Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół – Świat Pracy” w Dąbrowie Tarnowskiej zostali mianowani na wyższe stopnie, złożono wiele podziękowań za pełną wyzwań i często trudną pracę wychowawcy, nauczyciela, pedagoga. Gościliśmy wicestarostę Powiatu Dąbrowskiego Krzysztofa Bryka, przewodniczącego Rady Rodziców Mariusza Dymona i byłych pracowników. Zostały wręczone nagrody ufundowane przez Starostę Powiatu Dąbrowskiego oraz dyrektora szkoły. Nie obyło się też bez słodkiego akcentu.

Podziękowania przekazujemy utalentowanej młodzieży, która zaangażowała się w przygotowanie części artystycznej tego spotkania pod opieką pani profesor Elżbiety Sytoń i pana profesora Jerzego Stelmacha. Zagrali, zaśpiewali i zatańczyli uczniowie z  klas 2B i 3TI, a także Anna Żurawska, Karol Zawiślak, Jakub Kaczkowski, Patrycja Rokita, Damian Hetman oraz Adrian Wąż i Wiktoria Krechniak na co dzień tańczący w szkole tańca Latin Dance Dąbrowa Tarnowska, których przygotował pan Gabriel Skiba. Jesteście niezawodni!