Udział uczniów w konkursie programowania Lockheed Martin Code Quest

Uczniowie naszej szkoły brali udział w drużynowym konkursie programowania Code Quest organizowanym przez Lockheed Martin. Na terenie PZL Mielec w polskiej edycji konkursu rywalizowało około 100 uczniów ze szkół średnich województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Dominik Kudła i Oliwier Starzec z kl. 4TI oraz Dawid KrawczykAndrzej Michalczyk z kl. 4TIp. Opiekę nad uczniami sprawował nauczyciel Władysław Makosiej.

Podczas konkursu uczniowie rozwiązywali zadania używając wybranego języka programowania (C++, Python, Java, C# ). Drużyny z naszej szkoły zajęły w swoich kategoriach 11 i 12 miejsce. Za rok ponowna edycja konkursu. Już dzisiaj zapraszamy uczniów do rywalizacji.