Prezent od Pani Agaty Leżoń

Dnia 3 stycznia 2024 r. pani Agata Leżoń przekazała prezent dla Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej – obraz swojego autorstwa. Dzieło zawiśnie na honorowym miejscu w Bibliotece Szkolnej.

Mieliśmy zaszczyt gościć artystkę podczas XXI Szkolnych Dni Regionalnych w grudniu 2023 r. Odbyła się wtedy wystawa obrazów oraz warsztaty artystyczne, na których pani Agata Leżoń opowiedziała o swojej pasji oraz zaprezentowała etapy powstawania swoich dzieł. Na żywo zaczęła malować właśnie ten obraz, więc mogliśmy podglądać, jak powstaje.

Serdecznie dziękujemy pani Agacie Leżoń za ten piękny prezent i życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym, a także nieustającej weny twórczej i źródeł inspiracji do powstawania kolejnych dzieł sztuki.